Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Závodní čtyřdráha SCX

 Kdo by se nechtěl občas vrátit do klukovských let a užít si trochu zábavy při závodech na autodráže. Čtyřdráha SCX představuje moderní typ klasické autodráhy, kde nechybí ani počítačově řízená časomíra. 

Zobrazit detail

Moderátor Tomáš Matuška

Moderování se Tomáš Matuška věnuje posledních 15 let. Svůj hlasový projev začal pilovat již v první polovině 90. let když působil jako reportér a krátce na to také moderátor v Rádiu Černá Hora. Poté přešel na obdobnou pozici do pražského Rádia Blaník.

Zobrazit detail

Sněžné skútry a čtyřkolky

Plánujete  v  firemní či soukromou akci a rádi byste účastníci překvapili obzvlášť zajímavou aktivitou? Jízda na sněžných skútrech nebo čtyřkolkách je přesně ten typ zábavy, do které se zapojí každý. 

Zobrazit detail

Wakeboard a vodní skútr

Přicházet každý rok se zajímavým programem pro teambuilding nebo pravidelná setkání s přáteli není nic snadného. Pokud plánujete podobnou akci na léto, zkuste své okolí letos překvapit něčím neobvyklým! Jízda na vodním skútru, vodních lyžičh a wakeboard jsou bez pochyby činnosti, které člověk nepraktikuje každý den. 

Zobrazit detail

Pavel Janák - imitátor Michaela Jacksona

Program trvá 10 až 25 minut s možností rozdělení do dvou vstupů. Při vystoupení dochází k výměně kostýmů, skladeb a jiné choreografii tance. Show je postavena na tanečně playbackovém vystoupení. Technické požadavky: - taneční prostor min. 5 krát 2 metry - CD přehrávač napojen na aparaturu - v případě večerního vystoupení vhodné osvětlení v rámci možností pořadatele - dále šatnu se zrcadlem. Vystoupení je vhodné při akcích jako jsou: diskotéky, městské a obecní slavnosti, akce pro děti, mikulášské a vánoční večírky, svatby, jubilea narozenin, firemní večírky apod. Kromě tanečního show Vám nabízím originální příchody na akci nebo příjezdy v limuzíně. Autogramiádu po vystoupení, rozdávání fotografií, možnost se s Michaelem Jacksonem vyfotografovat.

Zobrazit detail

Golfová miniškola na firemní akce

Golfová AKADEMIE je vhodným doplněním Vašich teambuildingových či firemních akcí. Časový plán Golfové AKADEMIE se odvíjí od počtu účastníků.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz