Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Duo OGOR

Duo OGOR tvoří bývalá gymnastka Milana Ogórová a jeji manžel Mariusz Ogór, který v Polsku vystudoval Státní artistickou školu Julinek. Milana se v polovine 90. let zúčastnila MS v gymnastice. Později působila v cestovním divadle, kde vystupovala na kladině a trampolíne. V cestovnm divadle se také setkala s Mariuszem, který zde byl v angažmá jako ekvilibrista.  

Zobrazit detail

Zámek Hrádek u Sušice

Zámek Hrádek leží ve stejnojmenné obci nedaleko města Sušice. První zmínky o zámku se objevují již ve 13. století. V následujících staletích prošel mnoha úpravami a na jeho dnešní podobě se "podepsaly" prakticky všechny architektonické styly. 

Zobrazit detail

Žluté lázně

Areál Žluté lázně předsavuje multifunkční prostor vhodný pro pořádání konferencí, teambuidlingů, svateb, promo akcí či sportovních akcí, koncertů a hudebních festivalů.  Areál Žluté lázně poskytuje prvotřídní technické vybavení, včetně dohledu nad celým průběhem konference či prezentace.

Zobrazit detail

Zážitková gastronomie

Gurmánské zážitky mohou být stejně jedinečné jako cestovatelské zážitky z exotických míst na naší planetě. Ochutnávka kvalitní čokolády, vína, kávy či sýrů  představuje pro gourmeta lákavou výpravu za dobrodružstvím. 

Zobrazit detail

Moderátor Ondra Pokorný

Moderátor Ondra Pokorný má za sebou desítky vystoupení na komerčních i charitativních akcích. V úloze moderátora či konferenciéra vystupuje na maturitních plesech, benefičních plesech, rockových parties či regionálních akcích různého typu.

Zobrazit detail

Akrobacie na kole

Akrobacie na kole – Freestyle BMX – patří k nejnáročnějším disciplínám extrémní show. Juniorský místr světa 2005 a mistr ČR 2010 je zvyklý „létat“ několik metrů nad zemí, aniž by opustil sedlo svého speciálně upraveného „stroje“. 

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz