Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Sopranistka Jana Heryánová Ryklová

Sopranistka paní Jana Heryánová Ryklová (nar. 1976) je mladou nadanou pěvkyní, jejíž kvalitní lyrický hlas velkého rozsahu se schopností koloraturních pasáží, spolehlivá technická erudice, muzikalita i zjevná schopnost jímavého působivého přednesu dává posluchači možnost prožít nezapomenutelný kulturní zážitek. A to v různých hudebních žánrech.

Zobrazit detail

Mindball - trénink mozku

Chtěli byste vyzkoušet jak je na tom Vaše mozková aktivita? Jak dlouho se dokážete soustředit a jak rychle se dokážete zkoncentrovat? Vyzkoušejte si Mindball jen tak pro legraci s kamarády nebo si připravte individuální tréninkový plán pro Váš mozek.

Zobrazit detail

Ozvučení a osvětlení akcí profesionální technikou, DJ´s na svatby, firemní akce, diskotéky.

Zajistíme ozvučení vašich akcí od svateb, firemních večírků, plesů, přes prezentační akce až po velké koncerty. DJ´s, kteří hrají hity od 60. let až po současnost. Nabízíme i velmi populární karaoke a videodiskotéku.

 

Zobrazit detail

BubbleShow: Když se kouzlí s bublinami…

Hledáte unikátní formu prezentace Vaší firmy? Nebo se prostě „jen“ chcete pobavit a zažít něco neobvyklého? BubbleShow představuje kouzla s bublinami v podání rekordmana ve vytvoření nejdelšího bublinového tunelu na světě Matěje Kodeše. Ideální příležitost, jak ukázat svým hostům na firemní akci či soukromém večírku něco jedinečného, co říkáte?

Zobrazit detail

Československé komorní duo

Československé komorní duo založili na brněnské Janáčkově akademii múzických umění v roce 2004 český houslista Pavel Burdych a slovenská pianistka Zuzana Berešová. Oba umělci jsou pravidelnými hosty hudebních festivalů v Německu, Rakousku, Česku a Slovensku.

Zobrazit detail

Show bellydance

Show bellydance představuje orientální tanec v moderním pojetí, dále indický tradiční tanec nebo folklor. Taneční skupina v čele s tanečnicí a lektorkou Terezou Klementovou při svých tanečních kreacích využívá rekvizity jako je např. závoj, šavle, vějíř, křídla apod. 

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz