Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Magic show: Iluze nebo skutečnost?

Vytahování králíků z klobouku a karet z rukávů do moderních magic show dávno nepatří. O tom se budete moci přesvědčit, pokud svoji akci oživíte moderním kouzelnickým číslem „Magické oko“. Tanec, kouzla, iluze a humor, to jsou hlavní přísady, které činí z kouzelnického čísla performera Yva podmanivou show.

Zobrazit detail

SEVEN’S UNPLUGGED

SEVEN’S UNPLUGGED se nese na populární vlně akustického hraní. Pětice v sestavě kytara, bicí, baskytara a dva sólové zpěvy, nabízí v několika sériích bezmála tři hodiny hitů světových rockových velikánů.

Zobrazit detail

Karaoke party: Předveďte své pěvecké umění

Kvalitní hudba by neměla chybět na žádném večírku. Pokud se rozhodnete rovnou pro Karaoke party, užijete si navíc spoustu zábavy. Dostanete příležitost zazpívat si některé hity a ukázat svým kolegům a přátelům, že zpěv vám rozhodně nedělá problémy. Karaoke party je velmi oblíbená především v asijských zemí a Spojených státech.

Zobrazit detail

Žonglování: Nože, oheň i šátky

Žonglování se třemi až pěti míčky je podívaná, která se vám rozhodně nenaskytne každý den. Nemusí však zůstat „jen“ u míčků. Žonglér spolupracující s naši agenturou umí stejně zručně žonglovat také s noži, kruhy, diabolem, kužely nebo šátky.

Zobrazit detail

Módní přehlídky: Zaujme dámskou i pánskou část publika

Profesionálně zorganizovaná módní přehlídka právem patří do kategorie uměleckých vystoupení. U tohoto typu akce máte jistotu, že potěší dámské a z logických důvodů i pánské publikům. Zajistíme pro vás profesionální modelky a finalistky Miss ČR.

Zobrazit detail

Lukostřelba: Sport vhodný i pro „nesportovce“

Lukostřelba patří mezi moderní olympijské disciplíny, tak proč by nemohla oživit vaši firemní akci? Instruktor vám nejdříve ukáže, jak se s lukem zachází a pak už si můžete uspořádat se svými hosty soukromý závod. Lukostřelba je jako stvořená pro teambuldingy.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz