Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Krasojízda na kole

Krasojízda na kole je odvětví sálové cyklistiky, kde krasojezdec předvádí různé gymnastické a akrobatické prvky na kole, jako je postavení na sedátko, na řídítka, různé obraty a otočky.

Zobrazit detail

Menhir - skupina historického šermu

Skupina Menhir nabízí divadelní výstupy, propracovaná šermířská představení, atraktivní souboje a mystické příběhy. Jako sdružení zabývající se šermem a divadlem působí pod svým názvem již od roku 2001. Někteří jeho členové však mají v této oblasti výrazně dlouhodobější zkušenosti. Snahou a cílem nás všech je zejména zaujmout, pobavit a přiblížit široké veřejnosti historii co nejpoutavější formou.

Zobrazit detail

Živá socha - Květináč

Živá socha múze slouzit jako originální doplnek pro Vase oslavy, reklamni akce, výstavy, veletrhy, reklamní spoty ci fotografie, apod...

Zobrazit detail

BOOM! BAND

Profesionální kapela, která se dokonale hodí na plesy a firemnímy galavečery. Kapelu osmi profesionálních a zpívajících hudebníků příjemně doplňují jedna nebo dvě zpěvačky.

Zobrazit detail

CRASH Dance

Tanečnice pro firemní akce, plesy. podnikové večírky, oslavy, jubilea, narozeniny, kulturní události, slavnostní zahájení či otevření firmy, představení nového produktu apod.

Zobrazit detail

Fireshow Firelovers

Profesionální strhující fireshow skupiny Firelovers, která je plná speciálních efektů akrobatických a dalších velmi náročných prvků. Kompletní zajištění bezpečnosti, scény, prostoru, ozvučení...

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz