Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Rinceoirí - Irské tance, irský step

Rinceoirí je nejstarší taneční soubor zabývající se irskými tanci v ČR. Již od roku 1997, kdy vzniklo jako občanské sdružení, se věnuje šíření irské taneční kultury.

Zobrazit detail

Ajna - Exotické programy, taneční show

Orientální a břišní tance z celého světa. Profesionální taneční představení a kulturní programy. Exotické programy. Havajské, čínské, japonské tance. Tance z ostrovů Tahiti, Bora Bora a Cookovy ostrovy. Historické programy - historické tance: gotika, renesance,baroko, rokoko. Tance dvorské a lidové z podhradí. Komponované programy s bojovými exhibicemi a akce na klíč.

Zobrazit detail

Dr. JEKYLL´s show

V tomto projektu jde o syntetické spojení hudby, tance a živého zpěvu, jenž je zároveň nosným pilířem celého díla. Jedná se o horor-komiksově-muzikálovou show s podtitulem „PŘÍBĚH MRTVÉHO BREAKAŘE SAMA“, v níž se organicky prolínají prvky klasického baletu přes moderní techniky až po akrobatické a breakové kreace.

Zobrazit detail

KOUZELNÍK A FAKÍR AL DAHAR

Fakírské a orientální vystoupení k oživení a zpestření veřejných i soukromých akcí.

Zobrazit detail

Japonský firemní večírek v restauraci

Nabízíme japonský doprovodný program gejša, samuraj, souboj samurajů, kaligrafie, origami, japonské divadlo, hra na různé hudební nástroje (šakuhači, koto, šamizen), ikebana, karaoke, bojové umění atd. v exkluzivní japonské restauraci v Praze.

Zobrazit detail

Brouci Band - The Beatles Revival

BROUCI BAND - Beatles Revival - jedna z nejúspěšnějších revivalových skupin. Její členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 700 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz