Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Šermířská a taneční skupina

Šermířská skupina pracuje šestým rokem. V jeho provedení můžete vidět trochu netradičně pojatá šermířská vystoupení - pohádky a příběhy pro malé a velké, které nepostrádají vtip a vždy korespondují s hudebním námětem a bývají doplněna tancem. Nabízí pro vaše akce šermířské ukázky renesančních a barokních soubojů a dějová představení.

Zobrazit detail

Lidová muzika FRGÁL

Hrajeme lidové písně folklorních regionů Slovenska, Moravy, Čech, ale také Maďarska, Rumunska, romské písně a jiné pro radost sobě a našim posluchačům.

Zobrazit detail

Karikaturista na společenské akce

Kreslení karikatur - rychlokresba cca 1 min. na společenských akciích, párty, rautech, firemních večírcích. Kreslení min. na 3 hodiny.

Zobrazit detail

DJ Luděk Ptáček

Diskžokej s mnohaletou praxí v mobilních a stálých diskotékách - v současné době provozující zejména firemní akce, oldies party a společenské akce všeho druhu. Vlastním špičkovou profesionální zvukovou a světelnou techniku-použitelnou i pro playbackové a live ozvučení kulturních a společenských akcí a party. Obrovský archiv originálních CD s výběrem nejžádanější hudby od 60.let min.století až po žhavou současnost. Speciální akce jako např. Česko-slovenská diskotéka,nebo oldies party pro všechny věkové skupiny.

Zobrazit detail

Pohádkový kouzelník pro děti i dospělé

Interaktivní - kouzelník komunikuje s dětmi, vybírá si mezi nimi pomocníky a kouzlí s kartami, kostkou, šátkem a vajíčkem. Asistenta oblékne do kouzelnického kostýmu a vždy odmění žvýkačkami nebo lízátkem.

Zobrazit detail

Radek a Simona - Magic DUO

Naše kouzelnická vystoupení jsou vhodným doplňkem u příležitosti svateb, křtin, narozenin, rodinných oslav, firemních, či jiných prezentací, rautů, banketů, plesů, maturitních plesů, módních přehlídek, sportovních akcí, poutí, městských slavností, diskoték, dětských dnů, silvestrů a dalších akcí.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz