Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Skákací boty

Nabízíme vystoupení na skákacích botách Poweriser. V našem týmu jsou jedni z nejlepších skokanů v ČR a úspěšně se účastníme i mezinárodních soutěží

Zobrazit detail

Párty band - živá kapela

Připravujete firemní večírek, narozeninovou či svatební párty, nebo dokonce maturitní ples a říkáte si: Chtělo by to kapelu, která by dokázala hrát k poslechu i tanci, rozproudila všeobecnou zábavu, a zároveň nikoho neurazila, v každý moment přesně vystihla tu správnou atmosféru a zvolila odpovídající hudební styl, zkrátka hrála tak, aby se bavili všichni - mladí, staří, tlustí, tencí, malí, velcí?

Zobrazit detail

Taneční skupina The Wings

Taneční skupina The Wings působí v Liberci od roku 2000. Její repertoár tvoří převážně tance 19.století, ale též clogging (americký step), charleston či variace ve stylu country, mexických, irských a mnohých dalších tanců.

Zobrazit detail

Olympic revival

Olympic revival je profesionální a Oficiální revival Olympicu Petra Jandy. Kapela vystupuje již 10 let po celé ČR, na Slovensku i v Rakousku. Tento úspěšný revival hraje nejen koncerty, festivaly, slavnosti ( pivní, vinný apod. ), ale také celé plesy včetně kompletního ozvučení.

Zobrazit detail

Bodypainting show! - malování na tělo

Bodypaint hostesky! Půvabné dívky do půl těla pomalované dle Vašeho přání, nebo pouze s logem na rameni na zádech atd... Facepainting! Malování na obličeje dětí i dospělých. Staňte se tygrem, či spidermanem.... Bodypainting show! Pomaluji dívky přímo před zraky diváků, případně mohou sami diváci vyzkoušet malování na těla krásných dívek.

Zobrazit detail

Taneční skupina Crock 14

Taneční skupina CROCK 14 vznikla v roce 1995 a za dobu své existence s úspěchem představila svůj bohatý repertoár nejen na mnoha vystoupeních v České republice, Německu, Dánsku, Polsku, Rakousku a Švýcarsku, ale i v rámci tanečních turné v USA (v roce 1999,2002 a 2010) a v Austrálii v roce 2006.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz