Firemní AKCE

Katalog VYSTOUPENÍ

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili!

Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Velmi oblíbené je vystoupení profesionálních barmanů, kteří na akci přijíždějí i se svým mobilním barem a veškerým příslušenstvím. Stejný úspěch slaví na akcích brazilská show , karaoke party, mobilní casino a spousta dalších představení.

Děláme vše proto, aby se hosté na vší akci bavili od začátku až do konce! Podívejte se na kompletní nabídku uměleckých vystoupení, které pro vás můžeme zajistit, a neváhejte nás kontaktovat!

 

Firemní akce ve stylu Western & Country

Překvapte své zaměstnance a obchodní partnery něčím výjimečným. Pokud plánujete firemní akci či školení, obraťte se na nás. V Šiklandu pořádáme firemní akce ve stylu Western & Country, na kterých si užijete spoustu zábavy a zároveň proberete i pracovní záležitosti.

Zobrazit detail

Firemní akce Mexico

Barevné a živé mexiko vás okouzlí svým temperamentem a dobrou náladou. Hned při příjezdu Vás přivítají roztančené hostesky, které vás obdarují sombrerem. Ve stylově vyzdobeném městečku se pak utkáte v mexických hrách například: loupání kukuřice, útěk do mexika, pojídání červů z Tequily, výroba mexických placek na ohni, pasení lamy, tkaní koberce …Výherce si odnese lahev Tequily.

Zobrazit detail

Firemní akce Army

Vojenský výcvik pro drsné muže i ženy plný legrace a zábavy. Naverbujeme vás do armády a projdete si výcvikem, projedete na čtyřkolkách a absolvujete adrenalinovou jízdu v bojovém vozidle pěchoty. Večer se armáda zabaví hudbou a tancem, vyhodnotíme nejlepší rotu a ti nejodvážnější si mohou vyzkoušet i zápas v bahně.

Zobrazit detail

Firemní akce Hawai

Krásné hawaiské tanečnice vás přivítají s věncem a nápojem hned po příjezdu do areálu. Společně pak přijdete na hlavní „pláž“ kde se budeme bavit soutěžemi a hrami na letní téma, pokud počasí umožní tak se i vykoupeme. Odpoledne zakončíme odpočinkem a přípravou na večerní párty. Plážové lehátka, palmy a opravdu stylová obsluha dotvoří letní náladu, ke které přispěje i program s hawaiskými tanečnicemi, výukou samby, trenažérem surfového prkna a živou hudbou v latino stylu. Nebude chybět vyhlášení vítězů odpoledních her.

Zobrazit detail

Mobilní minigolf na firemní akce

Jak vyplývá už ze samotného názvu, mobilní minigolf si lze zahrát v jakýchkoli prostorách. Ať už pořádáte firemní akci přímo v sídle firmy či v pronajatém sále, mobilní minigolf nevyžaduje příliš místa. Dráha se skládá z několika dílů, které jsme schopni sestavit do pár minut. K dispozici jsou vám samozřejmě dráhy s různou délkou a obtížností. Součástí mobilního minigolfu je také zapůjčené originálních holí.

Zobrazit detail

Brazilská show: Na pár minut v Riu

Brazilská show je plná barev, krásných tanečnic a špičkových tanečních výkonů. Profesionální soubor předvádějící taneční kreace v rytmu samby, rumby a dalších latinskoamerických tanců vás alespoň na chvíli dostane do varu, jako byste právě byli na karnevalu v Rio de Janeiru.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz