Firemní AKCE

 

Perfektní SHOW !

Postaráme se o to, aby se hosté na vaší akci královsky bavili! Specializujeme se na zajištění programu firemních i soukromých akcí. Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání vaší akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii. Nabízíme taneční a hudební vystoupení, vystoupení pro děti, dále pro vás můžeme připravit módní přehlídky či sportovní akce. Vedle zpěváků, tanečních uskupení, žonglérů, DJ´s,iluzionistů atd. zajistíme pro vaši akci také moderátory a hostesky.

Více
 

BARMANSKÁ SHOW

BARMANSKÁ SHOW od profesionálů!

Barmanská show je v 99% případů zajišťována osobně Janem Střelečkem, který má za sebou přes 650 vystoupení a desítky soutěží. Pokud se koná v jeden den více akcí, barmanská show je zajištěna dalším kolegou z týmu, jehož barmanské dovednosti v ničem nezaostávají.

Oblíbenou variantou programu je tandem show, kdy vidíte v akci hned dva zkušené barmany. Díky našim bohatým zkušenostem můžeme bez přehánění říci, že nabízíme nejdokonalejší barmanskou show v České republice. Rozdíl v kvalitě barmanské show pozná i laik na první pohled!

Více
 

Profesionální CATERING

Poskytujeme kompletní servis v oblasti gastronomických služeb. Zajišťujeme cateringové služby na soukromých i firemních akcích. Společně s běžným cateringem připravujeme také bar catering, kdy máte na vaší akci k dispozici mobilní bary a profesionální barmany.

Nabízíme nejenom sestavení menu a zajištění akce po stránce občerstvení. Stejně tak jsme schopni vybrat adekvátní prostor pro všechny typy akcí. Dále se postaráme o ozvučení, prostřenou tabuli, naaranžování květin, výzdoby a dalších činností, které neodmyslitelně patří k večírkům, rautům, galavečerům, oslavám a podobným slavnostním událostem.

Více
 

MOBILNÍ CASINO

RULETA , BLACK JACK, POKER, KOSTKY v našem mobilním kasinu neriskujete peníze. Můžete nejen procvičovat svoji intuici, ale i pokoušet Vaši štěstěnu. Máte štěstí nebo dovedete ovládat nadcházející okamžiky? Chcete hrát v pravém casinu? Chcete rozbít bank? Nejdůležitější je neprohrát, čekat na štěstí a hlavně včas skončit. Nabízíme tyto hry a jejich kombinace: RULETA - BLACK JACK - POKER Texas Hold´em poker - KOSTKY Jsme schopni zajistit organizaci PROFI POKEROVÉHO TURNAJE.

Více
 

PŘIDAT VYSTOUPENÍ ZDARMA

Chcete-li s námi navázat spolupráci, vyplňte prosím formulář a my se vám ozveme.Nabídněte vaše zajímavé vystoupení, prostory nebo služby pro firemní akce. Zveřejnění na našem serveru je zcela ZDARMA.

 

Více

  Jediným limitem u FIREMNÍ AKCE je jen vaše fantazie, ušetřete si starosti a obraťte se na profesionály...

  Vaše akce může vypadat přesně tak, jak ji prozatím vidíte jen ve svých představách. Rádi realizujeme nápady, o kterých ostatní tvrdí, že jsou v praxi neproveditelné. Neříkáme, že si s oblibou přiděláváme těžkosti. Jsme však toho názoru, že čím jsou požadavky klienta náročnější a nestandardnější, tím větší výzvu pro nás společný projekt představuje.

  Neexistují hranice pro to, co můžeme a umíme v oblasti organizace soukromých i firemních akcí poskytnout – jediným limitem je vaše fantazie. Neexistuje vámi požadovaný prostor, který bychom  pro konání  firemní akce nedokázali zajistit. Neexistuje typ představení, které by námi zastupovaní umělci nemohli ukázat na vaší akci.

  Neexistuje…ano, jsme přesvědčeni, že neexistuje jediný důvod, proč se držet zajetých kolejí a nepokoušet se o nové cesty, o nové způsoby řešení. Věříme, že právě to posouvá i naše vlastní limity tím správným směrem.

  Popusťte uzdu své fantazie a chtějte po nás realizovat umělecká vystoupení a firemní akce, která by ostatní nechali pouze na papíře. Neváhejte z nás dostat to nejlepší. Máme dostatek zkušenosti, potřebný entuziasmus i zdravé sebevědomí, abychom splnili vaše nejvyšší nároky. Využijte toho ve svůj prospěch!

  Proč firemní akce od nás ?

  • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Zajišťujeme kompletní servis
  • Umíme reagovat pružně a rychle
  • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
  • Jsme důslední a spolehliví
  • Nasloucháme našim klientům
  • Stále se profesně vzděláváme
  • Prohlédněte si naše reference
  • Prohlédněte si fotky z akcí

  Novinky

  25. 8. 2012

  Přidejte vystoupení, prostory, služby ZDARMA

  Chcete-li s námi navázat spolupráci, vyplňte prosím formulář a my se vám ozveme.Nabídněte vaše zajímavé vystoupení, prostory nebo služby pro firemní akce. Zveřejnění na našem serveru je zcela ZDARMA.

  ...více
  Zobrazit archiv

  Katalog VYSTOUPENÍ pro firemní akce

  Zobrazit více…

  Fotky z firemních akcí

  Zobrazit více… CHCI NABÍDKU

  Rychlý kontakt

  • (+420) 731 877 677
  • info@Vystoupeni.cz